Чому новобудова, а не вторинний ринок?!

Ціна питання

При купівлі житла у новобудові можна зекономити близько 25% від повної вартості квартири. Вигідна пропозиція діє на початкових етапах будівництва. Якщо оформлювати угоду на етапі «виритого котловану» зекономити можна ще більше.

Зверніть увагу, що житло у новобудові щороку зростає у ціні, в той час, як вторинний ринок нестабільно коливається в сторону зниження вартості за м2.

Зручність

Більшість покупців планують переїзд у нове житло у найкоротші терміни. Деякі забудовники співпрацюють із будівельно-ремонтними компаніями, які виконують чистове оздоблення або за домовленістю понівстю втілюють дизай-проєкт. Це економить час на пошук майстрів та будівельних матеріалів.

Серед переваг — сучасне зручне планування. Більші за площею кімнати, додаткові квадратні метри для гардеробної тощо.

Бонус від деяких забудовників – підземна парковка або облаштовані паркомісця для мешканців біля будинку.

Надійність

Термін експлуатації деяких будинків вторинного ринку вже вийшов. А надійні забудовники дають гарантію більше 100 років на новозбудовані житлові комплекси.

Не менш важливо згадати і про внутрішні інженерні комунікації. Проведені за сучасними технологіями, їх утримання буде незбитковим орієнтовно до 20 років.

Серед переваг — нові безпечні ліфти, хороша термо- та шумоізоляція квартир.

Інфрастурктура

Недоліком новобудов вважають нерозвинену інфраструкутуру. Поки йде активне будівництво, увагу зосереджують в першу чергу на прибудинкових територіях. Але в план також входять сучасні дитячі та спортивні майданчики, озеленені двори для відпочинку. Дуже скоро, після здачі будинків в експлуатацію, там концентруються торгові точки, розважальні заклади, школи та садочки.

Перші власники

Ще один момент- психологічний. У цій квартирі ніхто раніше не жив. Створюйте свою власну історію!

Львівцентробуд будує для Вас, як для себе.

Партнер будівельно-ремонтна компанія @Технобуд

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"