Елітна нерухомість

Інвестувати у нерухомість вигідно за будь-яких економічних періодів. Елітний сегмент лише зростає в ціні, тому у великих містах таких пропозицій на ринку стає все більше. Попит на цікаві об’єкти , звісно, виріс. Втім, варто поспішати, якщо плануєте придбати елітне житло чи комерцію вищого класу. Адже нових локацій із чітко визначеними критеріями «еліт» з роками забудови ставатиме все менше.

Дороге чи елітне – у чому різниця

А яка у вас асоціація зі словосполученням «елітна нерухомість»? У більшості, це гарний фасад будинку, який здалеку відрізняється від сусудніх будівель чи квартира з надзвичайно дорогим ремонтом. І якщо справа внутрішнього дизайну – залежить від уподобань власників, то зовнішній вигляд – це ознака якості та обличчя самого забудовника. Насправді клас житла визначається за певними критеріями. Тому висока вартість квадратного метра ще не є гарантією того, що ця нерухомість відноситься до категорії «еліт». Звісно, на ціну впливає багато факторів. Це і зручне розташування, якість будівництва і сам проєкт. Але відмінностей теж чимало. Львів швидкими темпами забудовують, відповідно справді гарних місць для елітного житла скоро просто не залишиться. Забудовники вдаються до різних варіантів, як запропонувати клієнтам щось краще: чи підземне паркування, чи гарний вигляд з вікна не на сусідню будівлю, чи просторе планування. Купити житло у Львові можна за будь-якою вартістю. Дорого – у «дешевшому» районі, і справді за вигідною ціною – у центрі та прилеглих вулицях. Квартира у сучасній новобудові вже претендує на вищу вартість. Втім, це не означає, що така нерухомість одразу відноситься до елітного житла. Отож, якщо плануєте купити квартиру такого класу, ознайомтесь із переліком обов’язкових вимог.

Локація

Цей критерій є визначальним, одним із найголовніших. Елітне житло зводять у престижних районах, віддалених від великих магістралей і галасливих спальних вулиць. Зазвичай, будинки відповідного класу планують у центрі міста або вулицях поруч, у паркових зонах із чудовим виглядом. Все частіше власники заміських будинків купують квартири в новобудовах міста – звідти зручно добиратись у будь-яку точку. А ще це економія часу і бюджету, оскільки прибудинкова територія приватного будинку вимагає чималих вкладень і потребує догляду. У квартирному будинку такі питання відсутні, тому мешканці більш раціонально витрачають свої ресурси. Купити житло у Львові з виглядом на парк мріють багато клієнтів. З одного боку – це значно чистіше повітря, з іншого – пейзаж, який відкривається з вікон квартири. Якщо новобудова знаходиться в центрі поруч із парковою зоною – такі квартири розкуповують вмить. Львів відносно є зеленим містом, але цікавих пропозицій від забудовників в таких місцях не так багато. У компанії «Львівцентробуд» менеджери пропонують клієнтам унікальні місця – нова забудова у старій частині міста поруч із Стрийським парком (вул. Рутковича, 11а).

Архітектура та планування

Дизайн фасаду – це перше, що ми бачимо. Вибагливий покупець все частіше звертає увагу на презентабельність будинку. Тому команда забудовника пропонує ззовні гарні архітектурні рішення, втім не завжди практичні. Варто звернути увагу на планування. Вони можуть бути нестандартними, в ідеалі – просторі, великі за площею. Критерієм «елітності» також є малоквартирність. Їх має бути не більше 60. Навіть проживаючи у квартирному будинку, його мешканці не повинні відчувати концентрацію населення – сусідів має бути якомога менше, більше власного простору. Також зверніть увагу, площа такої нерухомості повинна бути не менше 60 кв.м, а кухня від 20 квадратів. Окрім простору, показником є стелі — в елітних квартирах вони не можуть бути нижчими 3 м. Щодо зручності, питання, про яке завчасно подбав забудовник – наявність паркомісць для своїх мешканців. Підземна парковка – найоптимальніше рішення, особливо для центральних районів.

Безпека

Будинок обов’язково повинен бути під цілодобовим наглядом. Конс’єрж, який знає всіх мешканців будинку точно не дозволить комусь сторонньому потрапити у будинок. Камери відеоспостереження – ще одна гарантія того, що зловмисники побояться наближатись до будинку. Вхід на територію лише через систему для власників квартир та гостей. Власна прибудинкова закрита територія дозволяє мешканцям відокремитись від усіх задля спокою та комфорту. Тут варто згадати і про підвищену шумоізоляцію, яка має бути в будинках еліт-класу. Якщо ви обрали не приватний будинок, а багатоквартирний – це не означає, що у вас має з’явитись відчуття так званого вулика, де роїться багато бджіл. Комфорт можна влаштувати врахувавши кілька основних моментів. Квадратні метри такого житла коштують дорожче, але ціна цілком виправдана.

Купити житло від Львівцентробуд — вигідно

Мешканці будинку можуть самостійно обрати планування та сторону, на яку виходитимуть вікна кварири. Одна частина чує ранковий трамвайчик та спостерігає за тим, як прокидається місто та поспішають на роботу львів’яни. Мешканці іншої строни будинку насолоджуються співом пташок та спостерігають за природою парку, спортсменами, які вийшли на пробіжку та сім’ями з дітьми. Вам не потрібно завчасно планувати прогулянку у парку на вихідних, бо ви щодня можете там гуляти, відволіктись від робочого дня чи надихнутись спокоєм і природою. Стрийський парк буде заохочувати більше гуляти на свіжому повітрі навіть тих, хто любить сидіти вдома. Якщо ви працюєте у центрі чи поруч – ходити на роботу можна пішки. Справа не у фізичних можливостях і натренуваннях ходьбою, а в ігноруванні корок у години-пік. Це значно економить час і точно береже нерви. Автомобілісти також видихнуть із полегшенням, оскільки не потрібно щоранку думати, чи буде місце для паркування свого авто. Ви точно будете відвідувати усі фестивалі, які відбуваються у місті, адже до усіх центральних локацій рукою подати. Свято у бідні – це спонтанна вечеря у будь-якому закладі центру. Романтично, з відчуттям історії та інтелігенції, але сучасно та комфортно – це житло в центральній частині Львова.

Перш ніж придбати нерухомість «еліт» дізнайтесь про репутацію забудовника та обов’язково перевірте усі вищезгадані пункти. Адже на ціноутоврення впливає чимало факторів, але дорого не означає «елітно»! Компанія-забудовник «Львівцентробуд» пропонує своїм клієнтам новобудову у парковій зоні на вул. Рутковича, 11 а, яка відповідає усім вимогам класу. Більше пропозицій із вибору нерухомості у Львові можна розглянути у розділах «Продаж» та «Оренда». Обирайте найкраще!

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"