Елітна нерухомість

Інвестувати у нерухомість вигідно за будь-яких економічних періодів. Елітний сегмент лише зростає в ціні, тому у великих містах  таких пропозицій на ринку стає все більше. Попит на цікаві об’єкти , звісно, виріс. Втім, варто поспішати, якщо плануєте придбати житло чи комерцію вищого класу. Адже нових локацій із чітко визначеними критеріями «еліт» з роками забудови ставатиме все менше.

Дороге чи елітне – у чому різниця

Клас житла визначається за певними критеріями. Тому висока вартість квадратного метра ще не є гарантією того, що ця нерухомість відноситься до категорії «еліт». Звісно, на ціну впливає багато факторів. Це і зручне розташування, якість будівництва і сам проект. Але відмінностей теж чимало. Отож, якщо розглядаєте житло такого класу, ознайомтесь із переліком обов’язкових вимог.

Локація

Цей критерій є визначальним, одним із найголовніших. Таку нерухомість зводять у престижних районах, віддалених від великих магістралей і галасливих спальних вулиць. Зазвичай, будинки відповідного класу планують у центрі міста або на прилеглих вулицях, у паркових зонах із гарним виглядом. Все частіше власники заміських будинків переселяються в елітні новобудови міста. Адже зручно добиратись у будь-яку точку. А ще це економія часу і бюджету, оскільки прибудинкова територія вимагає чималих вкладень і потребує догляду. У квартирному будинку такі питання відсутні, тому мешканці більш раціонально витрачають свої ресурси.

Архітектура та планування

Дизайн фасаду – це перше, що ми бачимо. Вибагливий покупець все частіше звертає увагу на презентабельність будинку. Тому команда забудовника пропонує ззовні гарні архітектурні рішення, втім не завжди практичні. Варто звернути увагу на планування. Вони можуть бути нестандартними, в ідеалі – просторі, великі за площею. Критерієм «елітності» також є малоквартирність. Їх має бути не більше 60. Навіть проживаючи у квартирному будинку, його мешканці не повинні відчувати концентрацію населення – сусідів має бути якомога менше, більше власного простору.  Також зверніть увагу, площа такої нерухомості повинна бути не менше 60 кв.м, а кухня від 20 квадратів. Окрім простору, показником є стелі  — в елітних квартирах вони не можуть бути нижчими 3 м. Щодо зручності, питання, про яке завчасно подбав забудовник – наявність паркомісць для своїх мешканців. Підземна парковка – найоптимальніше рішення, особливо для центральних районів.

Безпека

Будинок обов’язково повинен бути під цілодобовим наглядом. Власна прибудинкова закрита територія дозволяє мешканцям відокремитись від усіх задля спокою та комфорту. Тут варто згадати і про підвищену шумоізоляцію, яка має бути в будинках еліт-класу.

Перш ніж придбати нерухомість «еліт» дізнайтесь про репутацію забудовника та обов’язково перевірте усі вищезгадані пункти. Адже на ціноутоврення впливає чимало факторів, але дорого не означає елітне! Львівцентробуд пропонує своїм клієнтам новобудову у парковій зоні на вул. Рутковича, 11 а, яка відповідає усім вимогам класу. Більше пропозицій у розділах «Продаж» та «Оренда». Обирайте найкраще!

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"