Комерційна нерухомість: оренда

Нерухомість вважається однією із найнадійніших сфер інвестування. Вона залишається окупною та вигідною попри різні економічні кризи. Грамотне управління бізнесом дозволяє не просто залишатись на плаву, але й активно займатись просуванням та розвитком. Оренда комерційної нерухомості у Львові – це ринок із широким вибором пропозицій, який має великий потенціал у нашому місті.

Приміщення під бізнес

Менеджери компанії «Львівцентробуд» пропонують оренду комерційної нерухомості у найкращих місцях. Наші клієнти — орендарі – це успішні компанії в галузі медицини, IT- сфери та дитячого розвитку. Комерційну нерухомість за певних умов згідно із договором можна брати в оренду або ж придбати за повною вартістю. Хтось почувається впевнено, маючи приміщення у своїй власності, хтось вирішує орендувати та вкласти гроші у розвиток справи. Наша компанія здає в оренду приміщення першого та цокольного поверхів у новобудовах. Відповідно, є паркомісця, потік машин та людей у заселених районах, розвинена інфраструктура тощо. Житлові спальні райони дещо перенасичені певними видами товарів та послуг. Але власники завжди можуть запропонувати кращу якість та сервіс, переглянути цінову політику чи , зрештою, запропонувати справді новий альтернативний варіант своєї роботи та взаємодії з клієнтом.

Малий, середній чи великий бізнес – з чого починати і на чому себе варто обмежити? Це лише питання часу, адже за умови декількох факторів ваші справи можуть піти стрімко і дозволять в короткі терміни розширюватись.

  • Ідея
  • Бізнес-план
  • Керівник та команда
  • Локація

Передбачити стабільність ведення справи та її зростання аналітично не завжди вдається. Грамотно побудована робота та стратегічність — від цього найбільше залежить успіх. Будь-які кроки, якими ви ризикуєте втратити у бюджеті повинні бути зведені до мінімуму. Детальніше про переваги співпраці по оренді, довірі до орендодавця та вибору локації читайте у статті «Оренда нерухомості».

Офісні приміщення

Ми рекомендуємо звернути увагу на локацію, адже якщо ви працюєте з клієнтами – варто обрати варіанти з хорошою транспортною розв’язкою або, за потреби, центральну частину міста.  Найближчі до центру офісні приміщення від Львівцентробуд знаходяться на вул. І. Франка, 18 та на вул. Гуцульська, 7). Ще один варіант для комфортної роботи вашої компанії – оренда приміщень в офісних центрах (вул. Гетьмана Мазепи, 1б та вул. Лазаренка, 1). За орендарем залишається право обирати стан приміщення: 0 цикл, з частковим ремонтом чи з повноцінним ремонтом під ключ від наших надійних партнерів — підрядників. Детальніше з умовами оренди можна ознайомитись у статті «Оформлення договору оренди».

Який бізнес ви б хотіли розвивати: своя затишна кав’ярня, крамничка, спортивний клуб чи б’юті – центр? Компанія Львівцентробуд допоможе підібрати вам найвигідніший варіант.

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"