Комерційна нерухомість: продаж

2020 рік показав, що варто завжди тримати руку на пульсі і бути готовим до будь-яких ситуацій. В першу-чергу варто застрахувати себе від фінансових втрат і почуватись впевнено за будь-яких економічних, кризових періодів. Нестабільність гривні не залишає великого вибору, у що інвестувати, аби у будь-який потрібний момент вилучити свої кошти, які щонайменше – не пропали, а при правильному розрахунку і реалізації – примножились. Маєте гроші? Продаж комерційної нерухомості у Львові – один із найнадійніших варіантів фінансової стабільності.

До об’єктів комерційної нерухомості відносять: офісні приміщення, торговельні площі, будівлі готельно-ресторанного типу. Вибір об’єкта комерційної нерухомості залежить від того, в яких цілях ви плануєте його використовувати: під власний бізнес, для перепродажу чи здачі в оренду.

Види комерційної нерухомості

  • Торгівельна: магазини для роздрібного продажу товарів, торгово-розважальні центри,  надання різних послуг у сфері медицини, навчання, інших професійних галузей, які співпрацюють з клієнтом тощо. Обираючи нерухомість під торгівлю товарами чи надання послуг, потрібно звернути увагу на інфраструктуру району, оцінити конкурентний ринок. Приміщення необхідно підбирати за площею, яка повинна раціонально використовуватись, архітектурною стилістикою (якщо для певного виду бізнесу це має суттєве значення) та з усіма необхідними інженерними комунікаціями.
  • Офісна: приміщення кабінетного типу, бізнес-центри тощо. Компанії, які визначають де знаходитимуться локально, повинні врахувати не лише інтереси самих працівників, але й зручність для клієнтів, партнерів та розташування відносно інших закладів та установ, з якими безпосередньо співпрацюють. Одне з перших питань – наявність парко місць поруч. Крім загальних ціноутворюючих факторів також має значення наявність клімат-техніки або можливість її встановити, теплоізоляція стін, проведення та підключення інтернету, достатня проникність природного світла, саме планування приміщення. Місця для зони відпочинку  також є пріоритетними для багатьох великих компаній. Адже за кордоном існують практики, коли в зручний для себе час працівник може трішки «відволіктись» від робочого процесу. Це , до речі, не гальмує роботу компанії, а навпаки – додає енергії працівникам. Відведене місце для обіду є приємним бонусом, часто вирішальним. Тоді компанія не залежить повністю від закладів харчування поруч з офісом та може таким чином догодити тим працівникам, які харчуються виключно продуктами власного приготування.
  • Складська: склади, приміщення, розраховані для зберігання товарів (продукти харчування, побутова хімія, техніка, меблі, одяг, автозапчастини тощо) у великих обсягах.
  • Виробнича: фабрики, друкарні, майстерні тощо. Мова не лише про великі промислові підприємства. Шаленим попитом користуються невеличкі приватні кондитерські, пекарні, майстерні з пошиття одягу та інших товарів у великих кількостях.

Попит людей на продукти харчування не зменшується, враховуючи збільшення кількості новобудов і потенційних покупців та клієнтів на певні види товарів та послуг. В рейтингу популярності серед об’єктів комерційної нерухомості лідирують магазини, аптеки, центри дитячого розвитку, салони краси, тренажерні зали, приватні медичні клініки,  лікарські кабінети та заклади громадського харчування.

Комерційна нерухомість в новобудовах від Львівцентробуд

Активна забудова великих міст вже наперед передбачає продуману комерційну діяльність у житлових комплексах. Адже це не лише імідж забудовника чи фінансова вигода, але й піклування про клієнтів, їхній комфорт та зручність. У будинку може розміститись магазин, який буде забезпечувати базові потреби жителів чи будуть надаватись послуги, якими часто користуємось і тоді все буде зручно розташовано поруч.

У новобудовах вже продумані різні варіанти по площі, коли орендарями можуть бути кілька підприємців чи компаній або ж «зайти» може один потужний клієнт, який викупить чи орендує усю площу під комерцію. Це вигідно, оскільки все продумано до дрібниць, переоснащення такі площі не потребують. Квартири на вторинному ринку, які викуповують з метою ведення комерційної діяльності потрібно переоформлювати в нежитлову нерухомість.

Окупність комерційної нерухомості від 5 років. Це стабільний пасивний дохід, якщо здавати приміщення в оренду та безпрограшний варіант капіталовкладення та заробітку, якщо вигідно перепродати приміщення. В будь-якому вразі власник нічого не втрачає. Якщо власна бізнес-модель виявилась неприбутковою чи з певних причин ви вирішили зупинити діяльність, завжди є варіант здати в оренду чи продати повністю, аби вилучити свою суму при купівлі та навіть заробити на цій угоді.

Менеджери компанії Львівцентробуд пропонують вигідні варіанти з продажу та оренди комерційної нерухомості. Локація – центр та райони поруч. Площа – від 51, 2 м2  до 323, 5 м2. Мріяли про власну справу? Час втілювати плани. Львівцентробуд – ваш надійним партнер.

 

 

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"