Кутові квартири: купувати чи ні?

Ще з радянських часів кутова квартира у багатоповерховому будинку вважалась не найкращим варіантом. Уся справа в технологіях будівництва, які ще тоді були недосконалими і відповідно власники квартир стикались з такими проблемами як нижча температура приміщення, сирість та цвіль. Досі це є проблемою багатьох будинків вторинного ринку. Оздоблення фасаду, хороша гідроізоляція та енергоефективні склопакети цю проблему успішно вирішують. В новобудовах таких нюансів уже немає, втім і досі існує стереотип, що такі квартири брати не варто. Але якщо ви хочете купити нерухомість у Львові із більшою площею та цікавим плануванням, уникнути кутового планування не вдасться.

Переваги кутового планування

Забудовники з хорошою репутацією дбають про комфорт майбутніх мешканців, тому використовують найсучасніші технології будівництва, за рахунок чого багато проблем як: шумоізоляція та терморегуляція  відійшли в історію старих забудов. Новобудови – це в першу чергу надійність, якщо купувати житло у перевіреній компанії. Тому, навіть кутові квартири мають свої переваги.

Більше світла

Більше вікон – більше освітлення та потрапляння природного тепла та світла в квартиру. За рахунок цього приміщення здаються просторішими, на електриці можна зекономити, бактерії гинуть під дією променів, а ще відзначають позитивний вплив на емоційний стан самих мешканців. При розумному проектуванні будинку, він нагрівається в тому числі від сонця. Навіть якщо в квартирі великі панорамні вікна, при їх правильному розташуванні можна заощаджувати на опаленні, оскільки вікна будуть притягувати світло та тепло. В архітектурі є поняття «інсоляція» — сукупність теплової, світлової та ультрафіолетової дії сонця. Хороша циркуляція повітря – ще один бонус таких квартир. Провітрювання для свіжості у приміщенні та відсутність вологих кутів. Також варто згадати і про вигляд з вікон. Чим більше їх є, тим цікавіший та інший вигляд відкривається.

Менше сусідів

Одна з переваг приватного будинку – відсутність сусідів за стіною. Але якщо ви купуєте житло у багатоквартирному будинку, якою б не була шумоізоляція – галасливих сусідів ви точно почуєте. У кутових квартирах жити значно тихіше, оскільки спільних стін із сусідніми квартирами менше.

Паркування авто

Якщо підземного паркування немає, квартира «на дві сторони» має і в цьому свою перевагу. Ви вже не будете хвилюватись, де саме буде місце для паркування, оскільки з будь-якої сторони будинку авто буде добре видно з вікна тієї чи іншої кімнати.

Якщо ви розглядаєте купівлю квартири з кутовим плануванням, причин для занепокоєння немає. Звісно, мова йде про новобудови. Компанія – забудовник «Львівцентробуд» стежить за дотриманням усіх норм будівництва. Обирайте якість і живіть з комфортом!

 

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"