Квартири від Львівцентробуд

У великих містах ринок нерухомості розвивається стрімко. З’являються нові компанії та ,відповідно, зростає кількість новобудов. Попит на купівлю житла з кожним роком лише зростає. Будинки, які збудували у Львові 20-30 і більше років тому потребують реставраційних робіт, терміни їх експлуатації завершуються. (Детальніше у статті «Чому новобудова, а не вторинний ринок?») Львівцентробуд пропонує своїм клієнтам купити квартиру від забудовника у Львові без фінансових ризиків, проблем із будівництвом чи здачею будинків в експлуатацію. Наша компанія успішно реалізовує житлові площі у різних районах міста. Наші будинки розташовані у «спальних» районах, менш та більш віддалених від центру, також пропонуємо житло в елітних новобудовах у старій частині міста поруч із парковою зоною.

Новобудови економ-класу

Бюджетне житло – це низка ознак, які формують цінову політику за м2. Нижча вартість не означає, що купуючи таку нерухомість ви маєте справу із шахрайством чи поганою якістю будівництва. Економ-житло розташоване у нецентральній частині міста. Має значення також інфраструктура району, чи є він заселеним, «обжитим», чи далеко до зупинок транспорту та закладів освіти, культури, медицини, товарів та послуг.

Кількість квадратних метрів у таких квартирах не є великою: від 44, 4  м² до 83, 4 м². Висота стелі стандартна – 2, 7 м. Львівцентробуд пропонує розглянути варіанти квартир у новобудові, що на вул. Зелена, 115д.

Технологія будівництва – каркасно-монолітна. Це сучасне будівництво багатоповерхових будинків. Термін експлуатації таких будівель до 100 років. Квартири мають хорошу -термо та звукоізоляцію. Фасадне оздоблення – це не просто вигляд житлового комплексу, але й низка переваг для мешканців: збереження тепла взимку та теплонепроникність влітку, морозостійкість та стійкість до різних мікроорганізмів, запобіганню грибка на стінах та стелі.

Львівцентробуд також пропонує оплату із розтермінуванням. Для першого внеску необхідно мати суму в розмірі до 10 тисяч доларів, тобто 30% від загальної суми квартири. Загалом схема оплати виглядає таким чином: 30% — 20% — 15% — 15% — 15% — 5%. Інтервал виплат – кожних три місяці.

Новобудови комфорт-класу

Забудовники обирають хороші локації – прилеглі до центру райони. Фасадний вигляд будинків має цікавіші архітектурні рішення. Також цей тип житла дає можливість перепланування квартири. У таких житлових комплексах передбачено паркувальні місця для мешканців або зручне підземне паркування. У квартирах є гардероб та два санвузли. Просторі квартири мають зручніше планування. Але суттєвої різниці між економ та еліт-класами немає.

Львівцентробуд пропонує житло комфорт-класу у новобудові, що на вул. І. Карпинця, 9а.

Новобудови еліт-класу

Визначення «еліт» на ринку нерухомості має багато вимог. Перш ніж забудовник дасть таку характеристику своєму об’єкту нерухомості, потрібно пройти кілька критеріїв. (Детальніше у статті «Елітна нерухомість») Клієнт не переплачує за квадратні метри, адже у вартість елітного житла враховано район (новобудова від Львівцентробуд на вул. Рутковича, 11 а знаходиться поруч із Стрийським парком); планування (квартири поза 100 м²); висота стелі (3,34 м); цілодобовий нагляд тощо.

Довіряйте забудовникам з хорошою репутацією. Купівля квартири це важливий крок у житті. Тому клієнт повинен бути задоволений не лише в момент отримання ключів від власного помешкання, але й всі наступні роки.

Львівцентробуд – це 14 років хорошої репутації на ринку житла. Інвестуйте у надійне майбутнє.

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"