Оренда нерухомості

Жителі деяких країн вважають, що значно вигідніше нерухомість орендувати, аніж купувати. Звісно, все залежить від цільового призначення, місця розташування об’єкту, його вартості та окупності. Оренда нерухомості у Львові  має попит серед місцевих та закордонних бізнесменів, інвесторів та туристів. Стабільний дохід приносить власна житлова або комерційна нерухомість, яку можна здавати в оренду.

Якщо мова йде про житло, причин для оренди може бути багато: недостатня сума для здійснення купівлі, часта зміна місця проживання, не прив’язаність до однієї локації. Популярним є оренда житла серед студентів, молодих сімей, туристів. Також слід порахувати фінансову вигідність від довгострокової чи подобової оренди. Ціна залежить від району, його інфраструктури, відстані до центру міста, площі нерухомості та стану.

Здавати в оренду комерційну нерухомість також вигідно. Якщо сума для інвестицій невелика, різницю у ціні купівля \ оренда використовують доцільніше – на розвиток самого бізнесу: ремонт, спецтехніка, промоція. Детальний бізнес — план дасть чітке розуміння, на що розраховувати , за скільки часу оренда почне бути самоокупною.

Вибір локації – це важливо

Якщо готової ідеї немає — обирати вид діяльності потрібно за потребами самої локації. Таким чином можна заповнити «прогалини» інфраструктури району. Проаналізуйте, чого бракує найбільше: продуктової крамниці, салону краси, дитячого простору, медичного закладу тощо.  Якщо не надавати унікальних послуг або зайняти нішу, де вже є велика конкуренція – шанси на процвітання бізнесу суттєву знижуються.

Якщо мова йде про оренду офісних приміщень потрібно подбати про зручність добирання як працівників, так і клієнтів. Можливість припаркувати безпечно авто – не останній критерій у виборі місця. Шукати офіс біля партнерів або структур, з якими ви співпрацюєте – стратегічно правильно, щоб не витрачати час на дорогу.

Львівцентробуд пропонує оренду приміщення в офісних центрах та житлових будинках. В залежності від потреб клієнта менеджери компанії оберуть саме ту площу та район, які будуть найоптимальнішим варіантом.

Приміщення в офісних центрах на вул. Лазаренка, 1б та на вул. Мазепи, 1б (СТРЦ «Спартак) – це сучасні простори для великих компаній та самостійних ФОПів. Площа від 22 м2  — до 3000 м2. Також за бажанням орендаря компанія надає офісні площі з ремонтом та без.

Для компаній, які хочуть бути зорієнтовані у центральній частині міста ми рекомендуємо розглянути  офісні приміщення, що на вул. Франка, 18 та вул. Гуцульська, 7. Площа від 55 м2 — до 167 м2. Ці варіанти зручні для фрілансерів, яким потрібне місце для роботи та компаніям з великим штатом працівників. Центр – це завжди зручно по логістиці.

Оренда під бізнес

Орендувати комерційне приміщення під бізнес можна вул. Героїв Крут, 11б та на вул. Лукаша, 4а. Стан 0 циклу приміщення дозволяє клієнту індивідуально розробити дизайн згідно своїх потреб. Площа від 51, 5 м2 – до 145, 4 м2. Приміщення цокольного та першого поверху зручні для надання клієнтських послуг.

Як варіант: навчальні курси, фотостудія, простір для творчості, навчальний хаб, б’юті-центр, барбер-шоп, склад товарів, кав’ярня, фітнес-центр, дизайн-студія.

Довіра до компанії

Важливо починати бізнес із партнерами, у яких ви впевнені. Надійний орендодавець – це зведення до мінімуму всіх ризиків із приміщенням. В договорі оренди мають бути обов’язково прописані такі пункти:

  • Повна інформація про об’єкт
  • Розмір та порядок орендної плати
  • Термін дії договору
  • Можливість суборенди
  • Права і обов’язки обох сторін

Переваги оренди

  • Нижчі фінансові витрати
  • Простіша процедура оформлення документів
  • Значно легше просто змінити орендодавця
  • Великий вибір об’єктів для оренди за призначенням клієнта

Реалізовуйте свої плани з Львівцентробуд

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"