Оренда
ОФІСНИЙ ЦЕНТР від 213 грн/м²
Шевченківський район
дивитись більше
КОМЕРЦІЙНІ ПРИМІЩЕННЯ від 135 грн/м²
Франківський район
дивитись більше
ОФІСНИЙ ЦЕНТР від 260 грн/м²
Франківський район
дивитись більше
ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ від 200 грн/м²
Личаківський район
дивитись більше
ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ від 250 грн/м²
Галицький район
дивитись більше
КОМЕРЦІЙНІ ПРИМІЩЕННЯ від 135 грн/м²
Сихівський район
дивитись більше

Оренда офісів та комерційних приміщень

Ділове життя у Львові майже завжди кипить та вирує. Тож не дивно, що люди так часто шукають приміщення для власних магазинів та офісів, складів і виробництва. Оренда комерційної нерухомості цікавить багатьох наших клієнтів і, ми ладні запропонувати на вибір декілька об’єктів, розташованих у різних районах міста Львова.

Компанія Львівцентробуд пропонує офіси та інші нежитлові приміщення від забудовника. Яким критеріям повинна відповідати нерухомість? Чи має в ній бути ремонт? Розкажіть про свої плани і, наші спеціалісти зроблять вам гарну пропозицію.

Оренда офісів у Львові

Львівцентробуд уже понад 14 років працює на ринку нерухомості. Ми пропонуємо сучасне житло та офісні центри, тому якщо вам потрібен офіс, то знайдете його в одному із наших нових будинків. Так, багатоповерхівки активно будуються в усьому Львові, та комерційних приміщень, як завжди, не вистачає, тож наша компанія продовжує й надалі займатися улюбленою справою – зводити будівлі. В процесі використовуємо якісні матеріали й новітні технології, як результат – безліч задоволених клієнтів.

Для потенційного покупця відкрито безліч можливостей. Деяких із них цікавить як продаж, так і оренда офісів в будинках, що знаходяться на стадії будівництва. Чому б ні, адже це прекрасний варіант для того, хто лише замислюється над можливістю розпочати власну справу чи планує розширення свого бізнесу. Такі приміщення мають дуже доступну ціну.

Частина площі в нових будинках ще на етапі планування відводиться під комерційні об’єкти. Це дуже зручно, якщо порівнювати зі вторинним ринком, де часто доводилось викуповувати квартири й робити дорогий ремонт та вирішувати безліч проблем, щоб змінити статус приміщення.

Комерційні об’єкти в новобудовах не потребують переоснащення. Деякі із них мають ремонт, іншу ж частину клієнт може оформити на власний розсуд. Офіси різні за площею – від 20 до 2000 м2. Розміщені вони також на різних поверхах у житлових будинках. Якщо маєте питання, Львівцентробуд надасть всю необхідну інформацію стосовно обраного об’єкта. Гарантуємо безпеку угод і допоможемо заощадити час та гроші.

Переваги співпраці з Львівцентробуд

Орендувати офіси від забудовника – це вибір, котрий дозволить уникнути будь-яких ризиків у майбутньому. Співпраця з нами є вигідною та зручною для клієнтів. Ми надаємо повний цикл послуг:

Ви швидко знайдете офіс на нашому сайті і зможете прочитати найважливішу інформацію:

Більше деталей легко дізнатися при особистому зверненні. +38 (067) 370 10 90 – телефонуйте у зручний час для отримання додаткових даних і обговорення умов співпраці. Львівцентробуд – оренда і продаж житлових та комерційних об’єктів.

 

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"