Продаж
ВУЛ. І. КАРПИНЦЯ, 9А від 26 250 грн/м²
48 м²; 62 м²; 80 м²; 102 м²;
Франківський район
дивитись більше
ВУЛ. ЗЕЛЕНА, 115Д від 17 500 грн/м²
48 м²; 62 м²; 80 м²; 102 м²;
Личаківський район
дивитись більше
ВУЛ. РУТКОВИЧА, 11А від 32 000 грн/м²
Галицький район
дивитись більше
КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ від 22 000 грн/м ²
Франківський район
дивитись більше
КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ від 19 500 грн/м²
89,2 м²; 94,2 м²; 145,4 м²;
Сихівський район
дивитись більше
КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ від 47 000 грн/м²
Галицький район
дивитись більше

Продаж квартир та офісів від забудовника

Більше 14 років компанія Львівцентробуд будує житло і продає квартири та комерційні приміщення. Ми маємо гарну репутацію та пропонуємо на вибір декілька об’єктів, що знаходяться на різній стадії будівництва. Купувати офіси й апартаменти від перевіреного забудовника не лише безпечно, а й дуже вигідно.

Житло в новобудовах Львова

Львівцентробуд – успішна організація, що займається зведенням будівель за європейськими стандартами. Віддаємо перевагу свіжим і раціональним рішенням, котрі здатні задовольнити потреби споживача та відповідають всім вимогам сучасності. Щоб знайти потрібну квартиру, варто лише переглянути наш каталог.

Чи варто купувати житло в новобудові? Звісно і, є на те цілий ряд причин. Взяти хоча б ціну. Попри думку, що вартість вторинного житла більш демократична, купувати квартиру в новобудові буває значно вигідніше, якщо йде мова про незавершене будівництво. Не менш важливими є:

Звичайно, це далеко не всі переваги новобудов, та й часто вони варіюють, проте є одна, що характерна для кожної нової квартири – в ній ніхто до вас не жив. Житло з абсолютно новою енергетикою, у котрого ще не має власної історії. Клієнт облаштує його на власний смак і не буде замислюватися ким був минулий господар і, чому він вирішив продати квартиру (чи не має в ній певних прихованих дефектів).

Львівцентробуд створює будинки з привабливим зовнішнім виглядом за гарними проектами. В процесі використовуються якісні матеріали. Житло має зручне планування й розташоване у різних районах міста Львова. Достатньо оформити документи та можна розпочинати ремонт після остаточного завершення будівництва.

Купити офіс у Львові

Комерційна нерухомість в новому житловому комплексі – ще один спосіб вдало вкласти кошти у власне майбутнє. Сучасні офіси в новобудовах створюються так, щоб в них було зручно та приємно працювати, а оформити їх завжди можна на власний розсуд. Будьте певні, будівництвом займалися справжні професіонали, тож вам не доведеться переплановувати приміщення, адже воно було створено з урахуванням всіх вимог та стандартів.

Під офіси в новобудовах є спеціально відведене місце, тому клієнт одразу отримає «робочу» площу в необхідному статусі комерційної нерухомості. Новітні технології дозволяють зробити її комфортною та безпечною. Телефонуйте +38 (067) 370-10-90 і, ми підберемо для вас офіс та допоможемо швидко оформити документи.

Переваги співпраці з Львівцентробуд

Придбання квартир чи комерційної нерухомості – це вагомий вклад в майбутнє. Обираючи приміщення в новобудові від Львівцентробуд, ви віддаєте перевагу надійності. Клієнти нам довіряють, адже досвід та роки успішної роботи на будівельному ринку – теж мають значення, як і відгуки вдячних покупців.

Комерційна та житлова нерухомість високої якості – ще один фактор, котрий часто стає вирішальним у час, коли варто прийняти рішення про покупку. Довговічність, безпечність, якісні матеріали – житло в новобудові має всі шанси стати справжньою фортецею. Жити та працювати в ньому – легко і комфортно. Телефонуйте +38 (067) 370-10-90 чи завітайте до офісу на вулиці академіка Лазаренка Є. буд.1.Ми підберемо для вас варіанти та надамо детальну інформацію про обраний об’єкт.

 

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"