Як придбати нерухомість у Львові

Як купити квартиру чи орендувати офіс? Це питання дуже актуальне у місті Львові. Достатньо ввести запит в пошуковик, щоб отримати мільйони відповідей. А як придбати нерухомість без ріелтора? Ви отримаєте відповідей в 4-5 разів менше.

Правильний вибір агентства нерухомості та відповідальний ріелтор – запорука безпечної угоди. Вони допоможуть вам зробити оптимальний вибір:

 • знайдуть квартиру чи приміщення, що буде відповідати зазначеним вимогам;
 • ретельно перевірять документи на житло;
 • нададуть необхідні юридичні консультації і посприяють швидкому оформленню документів.

Звісно, послуги агентства обійдуться в досить значну суму, та існує ще один спосіб знайти житло без зайвого клопоту, – звернутися до забудовника. Але ж це лише одна споруда і кілька варіантів квартир? Зовсім не обов’язково. Компанія Львівцентробуд продає та здає в оренду нерухомість, що розташована в різних районах Львова. Ви отримаєте безліч цікавих варіантів на будь-який смак:

 • квартири та приміщення комерційного призначення;
 • нерухомість на різних етапах будівництва;
 • житло класу еліт, комфорт та економ;
 • приміщення з ремонтом і без нього.

Звісно, придбання нерухомості – справа дуже відповідальна. Люди не віддають гроші за першу ліпшу квартиру, яка трапилася на їхньому шляху. З чого треба починати?

Визначення основних параметрів нерухомості

В якому районі ви б хотіли придбати квартиру? Які оптимальні розміри? Скільки потрібно кімнат? Бюджет також має величезну вагу. Доволі часто саме він стає вирішальним фактором.

Коли відсутні певні рамки, пошуки розтягуються на досить тривалий час, адже кількість пропозицій на ринку нерухомості лише зростає. Які характеристики для вас найбільш вагомі? Чи має значення інфраструктура, а можливо віддаєте перевагу віддаленим районам?

Вивчення існуючих пропозицій

Маючи певні вимоги, значно легше знайти оптимальний варіант. Тривалість пошуків займе лічені хвилини, якщо потенційний клієнт обере один із розділів на сайті компанії Львівцентробуд. Він побачить всі актуальні пропозиції і зможе дізнатися більш детальну інформацію натиснувши на об’єкт, який викликав зацікавленість.

Маєте певні питання? Здійсніть дзвінок чи навідайтесь до офісу, що знаходиться за адресою вул. академіка Лазаренка 1. Ми надамо вичерпну консультацію та допоможемо з вибором квартири.

Не відкладайте на потім

Прийнявши рішення придбати житло, не варто переносити справу на майбутнє, якщо воно відповідає вашим смакам та вимогам. Не має значення, хто його продавець. Потенційних клієнтів може бути немало. Поки одні роздумують, інші вже перевозять свої речі.

Якщо вийшли на контакт з власником вторинного житла чи з представником компанії-забудовника, домовляйтеся про зустріч. Нема сенсу відкладати огляд квартири. Бажано подивитись на неї в найближчі кілька днів. Якщо власник хоче продати житло саме вам, то ймовірно він піде на зустріч та організує візит у зручний для клієнта час.

Перевірка документів та історії нерухомості

Власники вторинного житла часто мають певні проблеми з документацією, та й невраховані спадкоємці – далеко не рідкість. Потенційний покупець ризикує, адже:

 • угоду можуть визнати недійсною;
 • знайдуться сторонні особи, котрі не підлягають виселенню з квартири;
 • з’являться претензії від несподіваних співвласників;
 • житло може бути обтяжене боргами за комунальні послуги.

Купуючи нерухомість від Львівцентробуд, ви отримуєте абсолютно нове житло. Його історія починається з чистого листка. Клієнт захистить себе від неприємних сюрпризів і буде позбавлений від зайвої мороки в вигляді довготривалої перевірки маси документів і продавця. Ми займаємося улюбленою справою понад 14 років, тож безліч клієнтів мали змогу впевнитися в нашій чесності та порядності. Обирайте нерухомість від надійного забудовника!

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"