Продаж нерухомості

Перелік новобудов з кожним роком суттєво збільшується. Продаж нерухомості у Львові активно стартує на етапі виритого котловану. Різниця у вартості квартири на цьому етапі і після введення будинку в експлуатацію може становити 30%.

Компанія «Львівцентробуд» на ринку нерухомості уже 14 років. За цей час реалізували 60 000 квадратних метрів житлових площ та більше 1 тисячі комерційних. Запити клієнтів найрізноманітніші – від купівлі власного житла до розвитку бізнесу.

Вигідні інвестиції

Житлова та комерційна нерухомість завжди приносить гроші! Будь-яка нестабільна економічна ситуація змушує нас задуматись про те, на чому точно можна заробити, а не втратити. Якщо спрямувати свої заощадження у купівлю нерухомості, ви отримаєте одразу кілька вигідних можливостей:

  • збереження грошей від інфляції
  • хороший заробіток на перепродажі
  • стабільний пасивний дохід від оренди

Продаж чи оренда

Купівля квартири для перепродажу чи оренди – хороше капіталовкладення. Якщо вигідно придбати нерухомість – задовго до здачі будинку, заробіток від продажу буде хорошим. Якщо вирішили заробляти на оренді, потрібно розуміти, що це довгострокова перспектива. Але в будь-який час цю нерухомість можна продати. Враховуючи те, що ціна за квадратний метр зростає щороку, то ж в будь-якому випадку власник у виграші. Довгострокова чи подобова оренда вимагає врахування певних факторів: район, площа, планування, стан ремонту. Подобова оренда з гарними умовами приносить більший дохід, але власники витрачають більше часу на покази житла, заселення/виселення орендарів та прибирання помешкання. Елітна нерухомість також популярний варіант на ринку подобової оренди. Клас житла для багатьох має значення і завжди є клієнт, який готовий заплатити в рази більше за розкіш та комфорт. Щодо локації, нерухомість у центрі міста дорожча, але попит і дохід буде значно вищим. Масовий сегмент – спальні райони з розвиненою інфраструкторою. Найпопулярніші на ринку – однокімнатні квартири. Завдяки площі та менших витратах на ремонті – окупність є вищою.

Житло чи комерція – у що інвестувати?

Складські приміщення, офіси та торгові площі купують для власного бізнесу та здачі під оренду.  Ціна за квадратний метр у нежитловому приміщенні нижча. Щоб оцінити вигідність інвестицій потрібно врахувати орендну ставку та співвідношення попиту-пропозиції. Термін повернення інвестицій від 7-11 років. Зростання попиту на житло збільшує і попит на комерційні приміщення. Зекономити можна і на ремонті, оскільки приміщення під бізнес зазвичай облаштовує під свої потреби сам  орендар.

Львівцентробуд пропонує житло еліткласу, комфорт та економ. Ціна за квадратний метр на житло від 17 500 грн \ м2 до 32 000 грн \ м2.

Комерційна нерухомість від Львівцентробуд це приміщення від 45, 1 м2 до 323, 5 м2. Ціна від 19 500 грн \ м2 – 47 000 грн \ м2.

Інвестуйте вигідно з Львівцентробуд.

clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__nav_mobile" on ".navigation__nav" clicking on ".navigation__burger" toggles class ".navigation__burger_active" on ".navigation__burger"